Hakkımızda

“Sculin”, kökü eski İngilizceye dayanan "scul" okul anlamına gelir ve "in" ile birleştiğinde, nerede olursanız olun okulda olmak demektir. Sculin ile dil öğrenmek günlük yaşantınızın bir parçası olacak ve eğlenirken öğrenmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Peki bu süreçte sizi neler bekliyor... Sculin ekibi olarak yüksek kalite eğitim materyalleri ile zenginleştirilmiş bir öğrenme ...

KURUCULARIMIZ

GÜRKAN CANER BİRER
GÜRKAN CANER BİRER
CO-FOUNDER

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2006’da mezun olan BİRER, mezun olur olmaz dönem arkadaşlarıyla birlikte Rotasoft‘u kurdu. 17 yılı aşkın girişimcilik deneyimiyle, teknik uzmanlık, ürün geliştirme ve girişimcilik becerilerinin ayırt edici bir karışımını biraraya getirdi. Türkiye'nin Ulusal Sağlık Sistemi ve Ulusal PHR Sisteminin (e-Nabız) geliştirilmesinden sorumlu ekibe öncülük etti. Halen çoklu girişimci olarak son teknoloji bir seyahat rehberi olan Nomatto.com, yenilikçi bir çevrimiçi eğitim platformu olan ilerlet.com ve ileri görüşlü bir çevrimiçi dil eğitim platformu olan Sculin.com ve öncü bir dijital tedavi (DTx) şirketi olan TESU Health'in kurucu ortağı olarak görevine devam etmektedir.

İBRAHİM GÜNDÜZ
İBRAHİM GÜNDÜZ
CO-FOUNDER

Ankara’da doğan GÜNDÜZ, lise eğitimini Hasanoğlan Atatürk Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinden mezun oldu ve Yüksek Lisans eğitimini de Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde Coğrafya Eğitimi üzerine yaptı. Ankara Eğitim Platformu Başkanlığını yürütmekte ve TOBB Eğitim Meclisinde, ATO Özel Eğitim Öğretim Hizmetleri Meslek Komitesi’nde üye olarak sivil toplum kuruluşlarında görev almaktadır. 2006 yılında kurulan ABC Eğitim Kurumlarında, 18 yıldır eğitim ve öğretim hizmetinde bulunan GÜNDÜZ, ABC Okulları’ nda Kurucu/Genel Müdür olarak görevine devam etmekle birlikte, ileri görüşlü bir çevrimiçi dil eğitim platformu olan Sculin.com ve yenilikçi bir çevrimiçi eğitim platformu olan ilerlet.com kurucu ortağı görevini halen sürdürmektedir.

Hakkımızda

“Sculin”, kökü eski İngilizceye dayanan "scul" okul anlamına gelir ve "in" ile birleştiğinde, nerede olursanız olun okulda olmak demektir. Sculin ile dil öğrenmek günlük yaşantınızın bir parçası olacak ve eğlenirken öğrenmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Peki bu süreçte sizi neler bekliyor... Sculin ekibi olarak yüksek kalite eğitim materyalleri ile zenginleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Öğrenme programımızda yer alan Kişisel koçluk ile, bireyde Dil öğrenimi hayatının bir parçası haline gelerek alınan eğitimin pekiştirilmesi sağlanır. Ön İngilizce Seviye Belirleme testlerimiz ile öğrencilerde seviyelerine uygun eğitim programlarımızın sürükleyici bir dil yolculuğunda alanında uzman rehberlik ekibimizle geri bildirim sürecini hızlı ve eksiksiz tamamlanır.

Biz Kimiz?

Sculin Online Dil Eğitimi olarak, dil öğrenmeye olan tutkumuzu ve bağlılığımızı sizinle paylaşıyoruz. İlkokuldan yetişkinlere kadar her yaş grubu için tasarladığımız dil eğitimlerle, dil becerilerinizi geliştirmenize ve yeni bir dil öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

 

Neler Sunuyoruz?

- İngilizce ve Almanca dersleri

- National Geographic yayınlarının kalitesi

- Haftada iki kez blok dersler

- Çocuklar için 30 dakika, yetişkinler için 40 dakika dersler

- Ana dili İngilizce olan öğretmenler

- Hafta sonları özel "Speaking Club" dersleri

- Bireysel koçluk

- Her seviyede başlangıçtan sonra ilerlemenizi değerlendiren testler

- Sürekli öğrenci takibi ve iletişim

- Eğitim dışında da destek: Dil oyunları, şarkılar ve günlük kullanım cümleleri

Ayrıca, İlkokul İngilizce grup eğitimine kayıt olan öğrencilere eve kitapla beraber duvara asabilecekleri poster ve kartları, aynı zamanda velilerin de günlük iletişimlerinde kullanabilecekleri materyalleri gönderiyoruz.

Bizimle dil öğrenme yolculuğuna katılın ve dil yeteneklerinizi geliştirmek için eğlenceli ve etkili bir yolculuğa başlayın.

sculin whatsapp hattı